Grafikai tervező (web/ux/ui designer)

Az Appsters Mobiltartalom-fejlesztő Kft. munkatársat keres grafikai tervező (web/ux/ui designer) munkakörbe.

Miért jó döntés számodra:

  • Egy modern, innovatív cégnél dolgozhatsz
  • Új, izgalmas projektekben vehetsz majd részt
  • Folyamatos szakmai fejlődésre van lehetőséged
  • Hosszútávú, kreatív munkalehetőség
  • Fiatalos, energikus csapat

 Szakmai elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Adobe Creative Cloud programcsomag magas szintű ismerete (Ps, Ai, Ind)
  • Sketch program magas szintű ismerete

Személyes készségek:

  • Megbízható, precíz, határidő orientált személyiség
  • Tanulékonyság és nyitottság az új feladatokra
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Kezdeményezőkészség, strukturált, önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás

Főbb feladatok:

  • Grafikai tervek létrehozása, illusztrációk készítése, esetleg sokszorosítása
  • UX/UI design készítése
  • Website-ok tervezése
  • Mobilalkalmazások tervezése
  • Kreatív koncepciók kidolgozása

Munkafeltételek:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Munkakezdés tervezett időpontja: 2020. október 05.
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: teljes – napi 8 óra

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz a info@appsters.me e-mail címre, bérigény megjelölésével, valamint az adatkezelési nyilatkozat.

This post is also available in: EN